Ocena łączna:
Opinia użytkownika: nie polecam
Opinia użytkownika: Nie polecam innym użytkownikom
Opinia użytkownika: bicie kierownicy na przedniej osi i niestabilny pojazd gdy były na tylnej osi
Opinia użytkownika: Nie opłaca się kupować takich tanich opon. Opony miały fabryczne uszkodzenia i były praktycznie nie do wyważenia. Mialy 5mm bicia wjednym miejscu. Podsumuje te oponki zdaniem: Kto kupuje tanio , kupuje 2 razy! Nie polecam.
Opinia użytkownika: glosne, slaba droga hamowania , wieksze spalanie , opony bija jak przy krzywych felgach , niech kazy uwaza
Opinia użytkownika: od razu po zamontowaniu opon na felgi nie dało się na tym jeździć. Cały samochód się telepał a opon nie szło wyważyć, poza tym czujnik ciśnienia w oponach cały czas wariował. Odesłałem raz po tygodniu do Oponeo i stwierdzili że jedna miała wadę fabryczną po czym przysłali mi je z powrotem, ale w dalszym ciągu nie dało się na tym jeździć więc po kolejnym tygodniu odesłałem je znów, po dwóch tygodniach otrzymałem odpowiedź że jednak wszystkie 4 sztuki nie nadają się do jazdy i zwrócili mi pieniądze na konto. Tyle w temacie
Opinia użytkownika: NIE POLECAM
Opinia użytkownika: Panie i Panowie omijajcie te opony!!!! byłem cześciej w wulkanizacji niż w domu a jak kierownicą trzepało tak trzepie do końca, zwrócone reklamacja uznana i zwrot kosztów - za to doceniam oponeo, ale zeetex porażka
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone