Opinia użytkownika: Najlepsza opna na śniegu. Ciągnie super, hamuje również. Może jest trochę za głośna na suchym ale to zimówka. Można wybaczyć. Po śniegu można poszaleć i to bez większego ryzyka. Jeździłem wcześniej na Barumach i Firestonach. Ta wygrywa pod każdym względem. Szczerze POLECAM!