Opinia użytkownika: Walory trakcyjne - bardzo dobre. Na śniegu i na mokrej nawierzchni zachowuje się bardzo dobrze. Tragiczna jest jednak jakość opon sprzedawanych w Polsce. Po przejechaniu 4 tys km (jeżdżę raczej spokojnie; indeksy opony zgodne z wymogami producenta samochodu) w dwóch oponach zaczął pękać oplot i zrobiły się wybrzuszenia. Pirelli nie uwzględniło reklamacji; Shell nie miał żadnych wątpliwości - dostałem dwie nowe Michelin. Kłopot z marką Pirelli miałem uprzednio. Do innego samochodu (nowego, sprawnego) zamontowałem komplet nowych letnich P6. Dwie na gwarancji od razu mi wymieniono, bo... nierówne były odlewy opon! Samochód wpadał w wibracje; dudnienie było nie do zniesienia. Skandal.
Bazując na własnym doświadczeniu ostrzegam - kupując nowe pirelki z prawdopodobieństwem 1/2 wdepniecie w...