Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony ok. Sprawdziły się na śniegu przy 4x4. Polecam.
Opinia użytkownika: Nie jeździlem w terenie, to nie sa opony terenowe. Świetne opony, godne polecenia.
Opinia użytkownika: Oponki są warte swojej ceny. Dają radę w cupra R 225Km :)
Opinia użytkownika: Pierwsze wrażenia bardzo dobre, zobaczymy jak z trwałością po sezonie.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Dały radę w zimie. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobry stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: Polecam w 100%
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone