Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zimowe. Dobrze trzymają się nawierzchni. Zdecydowanie lepsze of poprzednich Nokian, które miałem.
Opinia użytkownika: Bez zastrzerzeń.
Opinia użytkownika: Jak na zimówki nie hałasują
Opinia użytkownika: OK :)
Opinia użytkownika: Opony są spoko.
Opinia użytkownika: Wszystko super.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się nawierzchni zarówno suchej, jak i mokrej.
Opinia użytkownika: Całkiem niezłe.
Opinia użytkownika: Jest ok
Opinia użytkownika: Wszystko ok. Bardzo dobre opony do jazdy w zimie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone