| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
5,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
5,00 |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
6,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: tylko w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Na oponach przejechałem już spory dystans w krótkim jak dla mnie czasie (7miesięcy). Jeździłem w różnych warunkach, od naszych dziurawych ulic, przez niemieckie autostrady, po kręte drogi w Pirenejach. W pierwszej fazie użytkowania, przy wysokich temperaturach otoczenia, opona sprawia wrażenie zbyt miękkiej. Teraz tego odczucia nie mam (albo się przyzwyczaiłem). Co do hamowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak jak dla mnie największym zaskoczeniem było prowadzenie na mokrej nawierzchni. Jeżeli już trochę popada i opona "dostanie wody" to w moim wypadku świetnie się trzyma. Jeżdżę dosyć energicznie i nie przypominam sobie, aby koła mi zabuksowały. Auto ma ABS, ale praktycznie nie zdarza się, aby się załączał (koła nie tracą przyczepności) przy gwałtownym hamowaniu.