Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Wydawało mi się, że kupuję bezpieczne i wysokiej klasy opony. NIESTETY!!! Nie gwarantują bezpieczeństwa. Przy lekko OBLODZONEJ nawierzchni nie trzymają trakcji. Przy bardzo małej prędkości na oblodzonej lekko drodze zachowują się jak opony letnie. Pirelli nie przyjęło reklamacji podając, że opony są w specyfikacji i nikt inny nie zgłaszał problemu. Przeprowadziłem testy z różnymi kierowcami i opony zachowywaly się tak samo źle. Zdemontowalem po 2500 km dbając o własne i innych użytkowników bezpieczeństwo. NIE POLECAM !!!
Opinia użytkownika: Opona świetnie nadaje się do jazdy w terenie.
Opinia użytkownika: Polecam, opony się sprawdzają.
Opinia użytkownika: Super opony w dobrej cenie. Na pewno kupię je kolejny raz.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone