Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Mieszkam w miejscowości górskiej, dobre opony to podstawa. Wjeżdżam w miejsca o których inni mogą tylko pomarzyć :) Idealnie sprawdzają się z napędem quattro. Jedne z lepszych opon, na jakich jeździłem
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Późna przekładka z opon letnich i różnica odczuwalna od pierwszego zakrętu. Prowadzenie pojazdu o parametrach 600 km, 2.5 tony masy w warunkach zimowych rewelacja. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze zachowują się na błocie pośniegowym. Polecam. Wada - Cena
Opinia użytkownika: Całkiem dobre opony. Dobrze trzymają się na zaśnieżonej jezdni.
Opinia użytkownika: Polecam ten produkt
Opinia użytkownika: Żadnych zastrzeżeń!
Opinia użytkownika: Wszystko jest super. Deszcz, śnieg nie czuję większej różnicy niż podczas jazdy po suchym.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone