Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony biją pionowo. Wymieniłem i dokupowalem nowe. W sumie przemienilem 8 opon. Wszystkie nowe i wykazywaly bicia przekraczające normę o 150 %. Kierownica biła. Nie do jazdy. Odradzam w dużych rozmiarach.
Opinia użytkownika: Super opona na zimę, polecam do dużych ciężkich aut. Super do latania po śniegu na mokrej nawierzchni troszkę gorzej... Godne polecenia
Opinia użytkownika: Jest to już kolejny komplet tych opon. W terenie nigdy nie sprawdzałem natomiast na śniegu i błocie pośniegowym spisuje się świetnie. W tych pieniądzach nie znalazłem nic lepszego.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Opony Pirelli to dobry wybór.Obsługa Sprzedawcy zasługuje na uznanie. W najbliższym czasie dokonam zakupu opon letnich tego samego producenta.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: Super opony w stosunku do ceny.
Opinia użytkownika: wszystko ok
Opinia użytkownika: Opony zgodnie ze specyfikacją.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się w warunkach zimowych, są optymalnie ciche.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone