Opinia użytkownika: Dobre opony za rozsądną cenę. Jedyna wada dla przeciętnego użytkownika - duża ścieralność. Prawdopodobnie zdołaja osignąć przebieg około 60 kkm, podczas gdy poprzednio posiadane, eksploatowane w identycznych warunkach przejchały ok. 80 kkm i bieznika miał wysokość ok. 3 mm.