Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: opony godne polecenia używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Opony są ok.
Opinia użytkownika: opony warte swojej ceny, zdecydowanie lepsze od tańszych opon rodzimej produkcji, trochę zbyt twarde jak na deszczowa pogodę (czasem trochę się slizgają przy hamowaniu) ale na upały rewelacja
Opinia użytkownika: prowadzily sie naprawde dobrze, zero zastrzezen do opon jak i jakosci ich wykonania
Opinia użytkownika: może być, tylko jest bardzo duża ścieralność
Opinia użytkownika: Po półtora roku użytkowania (właściwie roku) zużycie bieżnika na poziomie moich 6-letnich Michelinków - tragedia!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone