Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tych opon. Kilka dni temu uratowały mój samochód podczas awaryjnego hamowania na śliskiej nawierzchni ---> na mokrym zachowują się wyśmienicie. Ktoś napisał opinię (użytkownik Fiata Doblo), że te opony to tragedia. Ja się z nią zupełnie nie zgadzam. Niestety dość szybko się ścierają. Po 20 tys. km. na oponach kół napędzanych zostało 3,5 mm bieżnika.
Naprawdę polecam opony każdemu, kto nad oszczędności przedkłada bezpieczeństwo i zdrowie. Nie warto płacić 50-60 zł mniej i kupować np. DEBICĘ (A już broń Boże VIVO)