Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: bardzo dobre oponki za niedużą cenę
Opinia użytkownika: nie mam nic do zarzucenia
Opinia użytkownika: Zafundowałem do CQ taką oponkę będąc zadowolony z montażowych P2000. I co - kaplica - po czterech miesiącach zupełnie łyse. Reklamację uznali i zwrócili kasę.
Opinia użytkownika: naprawde niezle opony, bardzo dobrze sie spisuja na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone