Opinia użytkownika: Oponki warte tej niedużej ceny. Na suchy trzymanie poprzeczne bardzo dobre, wzdłużne dość dobre. Na mokrym poprzeczne daje bardzo dobre, wzdłużne nieco gorzej. Niestety potwierdzam opinie o delikatnym ściąganiu w prawo, przy większej prędkości (140km/h) zauważalne, przy mniejszy raczej nie dokucza. Jak na letnie trochę za bardzo hałasują, ale nie jest to dokuczliwe. Kupić tanio polecam.