Opinia użytkownika: Powiem tak. Oponki Pirelli spisuja się tak jak w rajdach! Firma produkuje naprawde dobre ogumienie. Juz teraz wiem, że bezpieczeństwo podczas jazdy to 1 punkt mojego samochodu. Opony świetnie spisują się moim zdaniem na mokrej nawierzchnii. Zostały dobrze przetestowane przez mnie. Z okazji tego, że jestem młody i lubie dynamiczną jazdę więc zakręty były pokonywane dośc agresywnie i nieraz z piskiem. Samochodzik był prawie jak "przyklejony". To jest naprawdę obiektywna opinia. Wiem jak jeżdzę i wiem, że za to grozi dużo mandatów, ale dzięki Pirelli nadal jeżdżę;-) Zakup wart był ceny. Polecam.