Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolny z tych opon. Znajomy jeżdzi na tych oponach zimą, również je chwali. Ja wolałem nie ryzykować i kupiłem zimowe. Latem jeżdzi się na nich rewelacyjnie. Pomimo wysokiego zawieszenia jakie ma Fiat Albea, samochód dobrze trzyma się drogi.