Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony na suchą i mokra nawierzchnię. W zimie niechcący raz się kilkadziesiąt kilometrów przejechałem (ciekawie) ale do domu dotarliśmy ;) Nie jeżdżę bardzo grzecznie, ogumienie się sprawdza naprawdę dobrze. Drobny minus - trzeba czasem sprawdzić ciśnienie, opony są dość twarde i bywa, że odrobinę powietrza ulatuje. W sumie, naprawdę polecam