Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Użytkuję na XX'e i jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Moja opinia nie jest miarodajna, ponieważ: mało na nich przejechałem, jeżdżę spokojnie i to moje pierwsze moto, więc nie mam porównania.
Opinia użytkownika: Opony kupiłem nie do końca będąc przekonany, jednak mile mnie zaskoczyły. Do jazdy turystycznej świetnie się sprawdzają.
Opinia użytkownika: Dobre opony za przyzwoite pieniądze.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Jest OK
Opinia użytkownika: Idealne na zmienne warunki atmosferyczne.
Opinia użytkownika: Polecam te gumy do dużych turystyków o sportowym charakterze. Używam ich w Hayabusie i jestem mega zadowolony.
Opinia użytkownika: Szybko łapie odpowiednia temperaturę co powoduje dobrą przyczepność na początkowych km podróży.
Opinia użytkownika: Super oponki. Ladnie wygladaja. Dobrze trzymaja sie na drodze. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone