Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Znakomita opona do miasta i rekreacyjnie na tor. W trasach też pewnie się sprawdzi.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Szybko się dogrzewa, dobrze trzyma, lecz przy agresywniejszej jeździe dość szybko się ściera.
Opinia użytkownika: Opona założona na FZS 1000 Zdarzyło się parę uślizgów na mokrym, ale przy 150 hp z przełożeniem na 2 cm kwadratowe, to można wybaczyć. Na suchym nie mam najmniejszych zarzutów. Super oponka. Pozdrawiam
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam, trzyma się świetnie, powoli się zużywa, więc czego chcieć więcej?
Opinia użytkownika: Za tą cene bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: Jeżdżę BMW K1200r Tor Radom, miasto i Alpy - opony dają rade. (pozamykane)
Opinia użytkownika: Szybko lapie tmp i dobrze trzyma.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się bardzo dobrze, zarówno pod względem jazdy na suchej jak i mokrej nawierzchni. Jedyny mankament jaki mi się przydarzył to uślizg tylnego kola podczas spokojnego skręcania kiedy przejezdzalem przez pasy.
Opinia użytkownika: dobra przyczepność; niskie zużycie "środka" opony w jeździe turystycznej; ogólnie OK;
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone