Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak dla mnie opona optymalna, trzyma na suchym i na mokrym i daje dużo pewności. O trwałości nic nie mogę powiedzieć, zbyt krótko ją mam.
Opinia użytkownika: Wszystko ok, kleją się dobrze. Bardziej jednak na winkle i codzienną jazdę niż na tor, ale też dadzą radę.
Opinia użytkownika: Na tą chwilę sprawuje się bardzo dobrze
Opinia użytkownika: Oponki super, polecam
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam. Spełniają moje oczekiwania
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Dobra oponka, nie zawodzi w xtx 660 bez ABS, ładnie klei. Co do jazdy po deszczu nie wypowiem się, jeżdżę wówczas asekuracyjnie.
Opinia użytkownika: Jeżdżę raczej spokojnie. Opony fajnie trzymają na suchym i mokrym. Przy hamowaniu opony nie są nerwowe. Na razie zrobione ok 3 tys km i jest ok
Opinia użytkownika: Opony wytrzymują duże przebiegi
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone