Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony z wyższej półki za "normalne" pieniądze. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury są fantastyczne.
Opinia użytkownika: polecam do Hayki pasuje idealnie
Opinia użytkownika: Mam drugi komplet . Pierwszy wytrzymał ponad 15000 km .Polecam do turystyczno sportowej jazdy.
Opinia użytkownika: Kupiłem tą oponę bazując na opiniach i testach znajdujących się w internecie. Przede wszystkim szukałem opony dobrze trzymającej w deszczu oraz wytrzymałej na zużycie.Nie zawiodłem się. Po ponad 4tys. km opona wygląda jak nowa. Podczas użytkowania dokupiłem do kompletu opnę na przód i jestem bardzo zadowolony. Motocykl na tych oponach jest stabilny, oponki bardzo dobrze trzymają się drogi. Jedynie trzeba uważać gdy opona jest zimna, ale to może też moc motocykla robi swoje (ZX12R). Następny zakup...taki sam komplet. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony super poprzednio miałem Diablo Strady II tam wolniej bieżnik schodził tu trochę szybciej. Ogólnie polecam dobrze kleją
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: Kupilem ją po raz drugi i jestem bardzo zadowolony, cena do jakości na plus. Pozdrawiam LWG
Opinia użytkownika: Mam małe doświadczenie w jeździe motocyklowej, ale różnica po zmianie ze starej opony mega na plus.
Opinia użytkownika: Ok.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone