Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nie zawiodłem się na oponie. Jeżdżę poza miastem na krótkie wypady, po ok. 60 -100km. Przy mojej spokojnej jeździe nie mam jej niczego do zarzucenia, spełnia moje oczekiwania. W przyszłości kupiłbym ją jeszcze raz.
Opinia użytkownika: super
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzyma w zakrętach
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Dają radę. Mało jeżdżę na mokrym, ale na suchym opony działają.
Opinia użytkownika: Polecam, dobrze kleję na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Moto ładnie się prowadzi, zakręty ok.
Opinia użytkownika: Przejechałem na tych oponach około 2500, z ST na przodzie i GT z tyłu mojego motocykla NC700x. Myślę, że te opony są trochę trudne dla motocykla tego rozmiaru i w tej porze roku. Parę razy miałem uślizg z przodu parę razy w intensywnym deszczu, ale nie na tyle aby stracić pewność jazdy. Opony są stabilne, sprawdzają się i ścierają wolno.
Opinia użytkownika: Serdecznie polecam.
Opinia użytkownika: Dobra jakość w rozsądnej cenie
Opinia użytkownika: Polecam. Cena adekwatna do produktu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone