Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nie szaleję, dla mnie bardzo dobra - kawasaki versys 650 z 2016 roku.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony. Miałem je na SV650, teraz na CBF600. Polecam
Opinia użytkownika: Super opona.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Świetne opony zarówno na suchą, jak i mokrą nawierzchnię.
Opinia użytkownika: Opona lepsza niż fabrycznie montowany Dunlop.
Opinia użytkownika: W Bandicie 650 bardzo dobrze się sprawują, zarówno na suchym jak i na mokrym. Bardzo pewne w zakrętach.
Opinia użytkownika: Dobre opony do spokojnej jazdy.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna opona. CB1000R jezdzi idealnie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone