| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: Peugeot 307 Hatchback I 1.6 HDI (66kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Na tegoroczną zimę zdecydowałem się kupić sobie w końcu nowe opony. Dużo czytałem i szukałem, które opony byłyby najkorzystniejsze względem cena-jakość. Wybór padł na Nokiany WR D4 ze względu na bardzo dużą ilość pozytywnych komentarzy i bardzo przystępną cenę na oponeo (aż wulkanizator się dziwił zakładając mi te opony, że tak tanio je kupiłem). Bardzo się cieszę z tego zakupu i polecam każdemu te opony. A teraz przejdźmy do szczegółów. Nokian to opony z klasy premium i to od razu czuć i widać. Pierwszym kryterium, którym się kierowałem kupując opony to żeby zakładając je nie zwiększyło mi się spalanie i nie zaczęło być głośno w samochodzie i w stosunku do moich letnich Micheline jest bardzo dobrze albo i nawet troszkę lepiej jeżeli chodzi o głośność opon. Spalanie jest mniej więcej na tym samym poziomie, ale opony wydaje mi się, że są cichsze niż letnie, a to duży plus i szok. A jak sprawują się opony w akcji? Nie jeżdżę jakoś sportowo, ale opony czy to sucha czy mokra nawierzchnia trzymają się drogi jak szalone. Teraz miałem je okazję testować w trakcie prawdziwej zimy, kupa śniegu i mrozy, a ja tego można powiedzieć nie odczuwałem. Jazda w błocie pośniegowym? Żaden problem. Nieodśnieżona droga? Przejazd, że tak powiem "offroad" przez 30cm śnieg? Nic strasznego dla tych opon. Jadąc nie czułem prawie, że jadę po śniegu. Jechałem i mimo, że nie mam kontroli trakcji w samochodzie nie bałem się, że gdzieś utknę. No po prostu opony godne polecenia dla każdego kto ceni sobie jakość, ale również i przystępną cenę!