Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony super!
Opinia użytkownika: Bezproblemowa jazda.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze trzymają tor jazdy. Są ergonomiczne i ciche jak na zimówki. Jakość do ceny oceniam na 6/6.
Opinia użytkownika: Opony polecam - sprawdzają się z każdym stylem jazdy.
Opinia użytkownika: Znakomite opony na zimę.
Opinia użytkownika: Dobra cena do jakości.
Opinia użytkownika: Opony, które zakupiłem, bardzo dobrze się trzymają drogi, jak jest ślisko i jak jest błoto pośniegowe. Polecam bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Bez zarzutu.
Opinia użytkownika: Wnioski po pół roku jazdy na nich - dobrze trzymają się na wodzie, śniegu i błocie, jednak ich jakość nie jest powalająca, bardzo ciężko było je wyważyć oraz mają pozostawione duże ilości nalewek pozostałych po wyjęciu z formy. Nawet w Dębicy nie było tyle nieobciętych "farfocli" i "błon" na łączeniach formy.
Opinia użytkownika: Jestem mile zaskoczona. Śnieg to dla nich żadna przeszkoda, deszcz tez nie robi różnicy. Żadnych poślizgów czy problemów z ruszaniem. Oczywiście nie liczę lodu, bo na to nie ma mocnych.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone