| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Seat Leon ST III 1.4 TSI (110kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Sceptycznie podchodziłem do zakupu, ponieważ byłem zafascynowany oponami Pirelli.
Kilka osób z mojego otoczenia zachwalali te opony, a to że lubię zmiany, lubię testować, to mój wybór padł na Nokian WR D4.
Nie pomyliłem się. Długo zwlekałem z założeniem ale po założeniu zaczęła spadać temperatura, spadł pierwszym śnieg i zaczęła się zima...
Byłem w szoku z właściwości i możliwości tych opon. Trzymanie, odprowadzenia błota śniegowego są poprostu doskonałe. Te opony są przeznaczone na trudne warunki.
Mieszkam po za miastem, zima jest na całego, na tych oponach już zrobiłem ponad 6000 km i nadal mnie zachwycają.
Polecam każdemu, cena = jakość i satysfakcja.