Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony. Świetnie radzą sobie w zimowych warunkach.
Opinia użytkownika: Super opony, polecam, elegancko się prowadzi na suchej, jak i na mokrej powierzchni.
Opinia użytkownika: Opony świetnie sprawują się na mokrej nawierzchni, ale też świetnie sprawują się na śniegu. Jestem bardzo zadowolony z posiadanych opon i mogę polecić każdemu
Opinia użytkownika: Zależy Ci na bezpiecznej jeździe i chcesz bezpiecznie i komfortowo jeździć, to dobry wybór.
Opinia użytkownika: Testowane już na lodzie, gołoledzi, w śniegu 20 cm, deszczu. Bardzo dobre opony, świetnie trzymają się nawierzchni, są dość ciche.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, zdecydowanie warte swoich pieniędzy. Sprawdziłem je już w każdych warunkach od suchego asfaltu po śnieg i lód. Trzymają się bardzo dobrze. Jeśli już miałbym się do czegoś przyczepić to mogłyby być odrobine bardziej „ciche” na suchej drodze. Zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika: Opony świetnie sprawdzają się śliskiej nawierzchni. Zdecydowanie polecam
Opinia użytkownika: Opony idealne na zimowe warunki. Nigdy mnie nie zawiodły nieważne czy to śnieg błoto pośniegowe czy lód rewelacja używam ich w trzech moich autach i tak już zostanie do końca życia, polecam każdemu nikt po zakupie nie będzie żałował
Opinia użytkownika: SUPER
Opinia użytkownika: Opony świetnie trzymają się drogi (w stosunku do opon innej firmy, które mam w podobnym samochodzie). Najważniejsze dla mnie było, żeby były ciche. Spełniły oczekiwania :)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone