Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Kolejny komplet opon od NOKIANA. Z tymi oponami uwielbiam zimę. Są ciche, auto bardzo dobrze trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Najlepsze jakie miałam.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjnie zachowują się na mokrej nawierzchni, jak i na lodzie lub śniegu. Kolejnym ich atutem będzie wygłuszenie, mają bardzo niski hałas toczenia, przez co przy samochodach słabo wygłuszonych, jak np. mój citroen może poprawić to komfort jazdy.
Opinia użytkownika: Opony radzą sobie znakomicie na mokrym, suchym, jak i na błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie jedne z najlepszych opon zimowych, jakie do tej pory miałem. Trzymają się idealnie w każdych warunkach. Kupiłem je w tym sezonie do 2 samochodów i w obu są naprawdę genialne. Ponadto są bardzo ciche i to nie tylko jak na opony zimowe, ale ogólnie jak na opony w tym samochodzie. Oczywiście cena... mogłby być chociaż trochę tańsze.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony są bardzo dobre. Jeżdżę przeważnie po drogach o nawierzchni asfaltowej, ale do pracy mam kawałek drogi gruntowej/szutrowej. Ostatnio na tej drodze (nie odśnieżanej!) miałem mokry, luźny śnieg ok 15-18+ cm i dały radę! Bardzo dobrze wyskakiwały z kolein, co nie jest takie łatwe i proste. Jest to swego rodzaju test stosowany przeze mnie corocznie zimową porą. Następnym razem też je kupię.
Opinia użytkownika: Bardzo polecam opony Nokian WR D4, świetnie trzymają się nawierzchni w błocie jak i na śniegu. Przy dynamicznej świetnie się spisują.
Opinia użytkownika: Idealne w tej cenie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone