Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Rewelacja. Dużo czytałem opinii o tych oponach i się nie zawiodłem. Tylny napęd, a nie muszę wozić krawężników w bagażniku :)
Opinia użytkownika: Niezbyt głośne, dobre prowadzenie - w trudnych zimowych warunkach lutego 2020 czułem się bardzo pewnie w trasie o różnych "standardach zimowego utrzymania".
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona na trudne warunki, niezbyt głośna.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze sprawdzają się na śniegu
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na suchej, mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, niski poziom hałasu jest dodatkowym atutem.
Opinia użytkownika: Rewelacyjnie, ciche opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność w warunkach zimowych zarówno podczas hamowania oraz w zakrętach. Na mokrej nawierzchni spisują się równie dobrze. Dość trwałe, po przebiegu ok 15 tys km widać delikatne zużycie.
Opinia użytkownika: Mam te opony w kilku samochodach. I nigdy nie miałem problemu z podjazdem, a mieszkam w pagórkowatym terenie. Nie zauważyłem dużo większego zużycia paliwa. No i cena, pare zł droższe od podstawowych Dębic, przynajmniej w momencie zakupu taka była różnica. Polecam je również swoim klienta.
Opinia użytkownika: Polecam zdecydowanie.
Opinia użytkownika: Są OK!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone