Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam te opony. Na suchej i mokrej powierzchni solidnie trzymają się podłoża. Jazda nawet w wysokim śniegu nie sprawia żadnych problemów.
Opinia użytkownika: Podchodziłem z dystansem do oceny opon w serwisie, ale po przekonaniu się na własnej skórze, również muszę wystawić najwyższą ocenę - wszystkie inne byłyby niesprawiedliwe. Samochód rewelacyjnie trzyma się nawierzchni i radzi sobie nawet w takiej zimie, jak tego roku.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność na każdej nawierzchni. Opona bardzo cicha. W łukach bardzo dobrze się trzyma i nie wychyla za bardzo.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam opony producenta Nokian - zachęcony pozytywną opinią mechanika sprawdziłem. Pojazd zachowuje się wyśmienicie w niekorzystnych warunkach drogowych. Hałas na suchej nawierzchni umiarkowany i do zaakceptowania.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w dobrej cenie. Miały poważny test tej zimy i z całą pewnością zdały. Wyjeżdżanie z kompletnie zaśnieżonego podjazdu i jazda po śniegu jest przyjemnością. Polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona w przystępnej cenie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony za rozsądną cene. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam opony, dobrze trzymają się każdej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Jestem mega zadowolony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone