Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony bardzo ciche jak na zimowe. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do hamowania oraz radzenia sobie na śniegu.
Opinia użytkownika: Na oponach przejechałem około 20tyś km. Przeważnie jeżdżę na autostradach za granice i nie tylko. Opony są mega dobre, czy to na mokrej nawierzchni czy na śniegu lub zamarzniętej drodze. Czasem próbowałem specjalnie wpaść w poślizg na tych oponach to bardzo ciężko bo od razu wyprowadza mnie na wprost. Bieżnik prawie nie ruszony. Polecam bardzo serdecznie. Najlepsze opony zimowe jakie miałem dotąd.
Opinia użytkownika: Wszytstko O.K.
Opinia użytkownika: Zamówienie opon przez stronę oceniam na 10 szybka dostawa i możliwość zamówienia do bezpośrednio do serwisu Użytkowanie tez na 10 sprawdzają się świetnie
Opinia użytkownika: Opony sprawdziły się super warunkach zimowych, czy to na ośnieżonej drodze, czy też pokrytej błotem pośniegowym.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre, ciche i sprawdzające się w każdych warunkach opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zimowe. Sprawdzone w górach na nartach
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze jeździ się na nich, w tym roku śnieg błoto pośniegowe dawały często o sobie znać, więc była okazja na testowanie. Bardzo dobra przyczepność, mam wrażenie, że niejednokrotnie pozwoliły uniknąć "tańczenia" auta na drodze.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone