Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetny produkt
Opinia użytkownika: Bardzo dobra i cicha opona
Opinia użytkownika: Przejechałem 3000 km w warunkach jesienno-zimowych, opony sprawują się bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Dobra opona, polecam
Opinia użytkownika: Opony są bez zarzutu - polecam każdemu!
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Z opon jestem zadowolony, w tym roku spadł śnieg i mimo że mieszkam na dosyć sporej górce, ani razu nie miałem problemu z wyjechaniem pod nią. Na suchej i mokrej nawierzchni również nie zauważyłem problemów z poruszaniem się samochodu. Myślę że mogę je polecić.
Opinia użytkownika: Opony w ciężkich warunkach zimowych (zima 2020) spisywały się rewelacyjnie, żadna zaspa nie była dla nich problemem. Droga hamowania o wiele krótsza niż na wcześniejszych oponach Dębicy. Samochód pewnie się prowadzi. Najechanie bokiem opony na ostre zakończenie krawężnika nie zrobiło na niej wrażenia. Polecam.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Polecam. Ciche opony, dobrze zachowuje się na mokrej i śliskiej nawierzchni.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone