| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Peugeot 508 RXH I FL 2.0 HDi Hybrid4 (150kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: To moje kolejne Nokiany, w poprzednim aucie też miałem WR D4, kapitalne opony. Świetnie sprawują się w śniegu i mroźnych pogodach. Gdy jest cieplej, też bardzo dobrze. Trochę głośnem to bym im jedynie zarzucił, ale to i tak niewiele zmienia. Komfort jazdy w śniegu ważniejszy. Nie wiem na ile wiarygodne są opinie w internecie, ale ja polecam.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Sezon zimowy się kończy, zatem mogę już ocenić tę oponę. Zima jaka była w tym sezonie wszyscy wiemy - mrozy poniżej -10 stopni to norma, dodatkowo duże opady śniegu - tyle tytułem wstępu. Jeżdżę często w Sudety - i nawet na zaśnieżonych, krętych drogach ta opona trzymała się toru jazdy, nie było wynoszenia i kontrowania kierownicą. Suchą nawierzchnię mogę skwitować - bez zastrzeżeń - bardzo przewidywalna opona. Pewną obawę miałem na mokrej nawierzchni i zachowanie opony na jeździe w łuku ( np. zjazdy z autostrad niekoniecznie z prędkością na ograniczeniu ). Zupełnie bezpodstawnie - tu opona również trzyma zadany tor jazdy - robi się głośniej / lamele pracują - ale od tego są. Co do głośności - jest ok. Nie szumi. Ciekawy patent na jaki jeszcze trzeba zwrócić uwagę to dodatek kauczuku - który niweluje uszkodzenia opon. W porównaniu do opon na jakich jeździłem w tym sezonie - HANKOOK WINTER I-CEPT RS2
- UNIROYAL THE RAIN TYPE - TOYO SNOWPROX S943, Nokiany są lepsze w każdym aspekcie.