Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, jazda w górach po zaśnieżonych drogach była przyjemnością. Szczerze polecam zakup tych zimówek. Teraz będę zmieniać na letnie i na pewno będę to Nokiany.
Opinia użytkownika: Świetne w każdych warunkach. Wcześniej miałem Imperial Snowdragon myślałem, że to dobre opony, jednak Nokian pozytywnie zaskoczył, znacznie krótsze drogi hamowania, warto dopłacić. Dużo razy uratowały tyłek nie tylko mój, ale i pojazdu z przodu. ;)
Opinia użytkownika: Bardzo polecam, jest sprawdzony od wielu lat.
Opinia użytkownika: Najlepsze zimówki.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Na oponach jeżdżę od listopada 2020. W okresie czasu mieliśmy prawdziwą zimę i śmiało mogę polecić do jazdy po głębokim śniegu jak i błocie pośniegowym. Tak na prawdę o ile nie „wymusiłem” jakiegoś poślizgu (i tak marnego) to opony się nie ślizgają, dobrze łapią przyczepność i tez bardzo dobrze radzą sobie na mokrej nawierzchni. Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony. Szkoda, że zima jest za krótka, aby dłużej na nich pojeżdzić.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Świetnie opony. Bardzo polecam.
Opinia użytkownika: Mocne i solidne opony. Świetnie sprawdzają się na zakrętach. Bardzo ciche w porównaniu do moich opon letnich.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone