Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nokian najlepsze zimówki na śnieg i błoto pośniegowe.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry produkt.
Opinia użytkownika: Opony Nokian kupuje na zimę od kilku lat. Dużo jeżdżę, szczególnie na drogach ekspresowych i autostradach. Jestem z nich zadowolony. Bardzo dobre parametry i właściwości jezdne w konkurencyjnej cenie. Ten model sprawdził się super podczas aktualnej zimy. Dobra przyczepność, również przy ruszaniu pod górę na oblodzonej lub ośnieżonej drodze.
Opinia użytkownika: Wszystko ok. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobre są.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Wszystko czego potrzebuję może nawet więcej.
Opinia użytkownika: Dla mnie super opony. Trzymają dobrze na każdej nawierzchni i do tego bardzo ciche
Opinia użytkownika: Dobre opony
Opinia użytkownika: Super opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone