Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony Nokian charakteryzują się świetnymi parametrami w naszej strefie klimatycznej. Na suchej nawierzchni nie ścieraja się szybko, nie szumią zbyt głośno, a na mokrej i śnieżnej nawierzchni świetnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe dając naprawdę pewne prowadzenie samochodu. Szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, wreszcie czuję się pewnie zimą w górach.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Śnieg i błoto, opony spisują się bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Polecam jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Rewelacja, polecam.
Opinia użytkownika: Idealne opony.
Opinia użytkownika: Mimo, iż wielu nie polecało mi tych opon, jestem z nich bardzo zadowolona, spisały się na mokrej i śliskiej nawierzchni, jadąc czułam się bezpiecznie i komfortowo. Naprawde polecam.
Opinia użytkownika: Podczas obecnej zimy gdy inni mieli problem z ruszeniem ani razu u mnie taki problem nie występował nawet przy mocno zaśnieżonej drodze samochód prowadził się pewnie jak po sznurku.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone