Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, porównywałem z Dębicami, nie ma porównania, te opony się kleją asfaltu.
Opinia użytkownika: Doskonałe.
Opinia użytkownika: Super opony w rozsądnej cenie.
Opinia użytkownika: Opony świetne na zime, krótka droga hamowania, samochód trzyma się bialej nawierzchni
Opinia użytkownika: Opona jest super! Cena jest idealna do jakości. Bardzo dobrze trzyma się drogi :D
Opinia użytkownika: Są bardzo ciche, dobrze się trzymają jezdni i wolno się zużywają.
Opinia użytkownika: Bardzo polecam, jestem zadowolona.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony. Pierwszy raz kupiłem Nokiany i z pewnością zostanę przy tej marce w kwestii opon zimowych. Mimo tylnego napędu i dużej mocy naprawdę świetnie trzymają. Moim zdaniem najlepsze opony zimowe, jakie mialem. Do tego ciche. Na spalanie nie zwracam specjalnie uwagi, więc nie wypowiadam się co do wpływu na ten aspekt. Żona w swojej X1 ma inną klasę premium i mimo napędu 4x4 u niej, trzymanie jest podobne, jak u mnie na Nokianach z tylnym napędem. Polecam szczerze!
Opinia użytkownika: Gorąco polecam ten model opony . Jak dla mnie starego i doświadczonego kierowcy jedne z lepszych w klasie premium. Świetnie wykonane, trzymają się nawierzchni bardzo dobrze, i przy tym są ciche. W zimie rewelacja w kopnym śniegu i na błocie. Dobry zakup w niezłej cenie. Warto!
Opinia użytkownika: Są super
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone