Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Cicha bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Naprawdę opona godna polecenia jestem bardzo zadowolony, w górach w śniegu tez się bardzo dobrze sprawdza.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre zimowe opony. Sam stosuje w dwóch autach i polecam znajomym.
Opinia użytkownika: Opona godna polecenia i warta swojej ceny 🙂🙂
Opinia użytkownika: Opony w porządku, ale drogo strasznie jak się później okazało w porównaniu z innymi sklepami. No cóż... Przyzwyczajenie zrobiło swoje.
Opinia użytkownika: Super opony, mam je na obydwu autach Audi oraz Passat b8!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: To nie pierwszy zestaw od firmy Nokian. Generalnie używam tych opon na aucie z segmentu compact, ale i na sporym kombi. Właściwości jezdne dla mnie bardzo dobre, auto dobrze się prowadzi zarówno na suchej, jak i na mokrej powierzchni. Bardzo dobrze zachowują się również na śniegu oraz błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Polecam serdecznie!
Opinia użytkownika: Ta zima dała mi możliwość przetestowania tych opon w prawdziwych warunkach zimowych! Nie zawiodły mnie, nigdy! Zawsze pełna przyczepność, bezproblemowy wyjazd z zaśnieżonego parkingu. Polecam i cieszę się, że mam takie opony :-)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone