Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zero problemów z trakcją w zimowych warunkach. Polecam.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam te opony zimowe. Sprawdziły się doskonale podczas ciężkiej zimy w Bieszczadach :)
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona! Polecam Wszystkim!
Opinia użytkownika: Póki co najlepsze opony jakie miałem na zimę 👍
Opinia użytkownika: Opony rewelacja bardzo dobry bieżnik i przyczepność w czasie jazdy po zaśnieżonych drogach
Opinia użytkownika: Lepszych opon nigdy nie miałem, opony na zime naprawde polecam, trzymają drogi super i nawet w warunkach poślizgu idealnie łapią nawierzchnię
Opinia użytkownika: super opony, ciche, dobrze się trzymają w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Opony stworzone na śnieg, pełna kontrola w trudnych warunkach. Jestem mega zadowolony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone