Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są mega!!! Bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.
Opinia użytkownika: Opony są takie, jak trzeba. Bez uwag!
Opinia użytkownika: Bardzo duże zaskoczenie jakością tej opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Mogę śmiało polecić każdemu. Bardzo dobrze zachowują się na każdym rodzaju nawierzchni.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Jakoś i cena.
Opinia użytkownika: Opony naprawdę godne polecenia! Śnieg czy bloto pośniegowe nie jest im straszne przy dynamicznej jeździe spisują się również świetnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Opinia użytkownika: Jedne z najlepszych jakie miałem.
Opinia użytkownika: Świetne opony na zimę, w zasadzie na każdej nawierzchni czułem spokój i komfort. Cena rozsądna.
Opinia użytkownika: Drugi zestaw, polecam, bardzo dobre zachowanie w każdych, ekstremalnych warunkach, ciche, niskie zużycie paliwa.
Opinia użytkownika: Jazda na oponach Nokian to oprócz bezpieczeństwa sama przyjemność. Przede wszystkim są ciche a samochód tak jakby płyną po drodze. Jeździłem na różnych oponach - mając możliwość porównania to numer jeden - zdecydowanie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone