Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Mimo, że to opona zimowa samochód jedzie ciszej niz na poprzednich oponach letnich. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się na każdej nawierzchni, cały czas czuć stabilność na drodze.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Nie potrzeba kupować dwóch kompletów.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Szczerze polecam te opony. Na śniegu są rewelacyjne. Auto jedzie jak czołg. Hamowanie też bardzo szybkie. POLECAM, BO NAPRAWDĘ WARTO
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony na śliskie nawierzchnie jak i na suche.
Opinia użytkownika: Wszystko ok
Opinia użytkownika: Jak na potrzeby mojej żony aż za dobre.
Opinia użytkownika: Polecam, sprawują się bardzo dobrze, auto trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Super oponki polecam dla każdego, bez problemu ruszą pod każdą, śniegową górę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone