Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Wszystko ok, opony kupiłem w zeszłym roku i sprawują się super. Co prawda nie zauważyłem zmniejszenia zużycia paliwa, ale dzięki nowemu bieżnikowi czuję się pewniej na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opony ciche, dobrze odprowadzają wodę.
Opinia użytkownika: Jak na pierwszy sezon bardzo w porządku. Polecam.
Opinia użytkownika: Zadowolenie z opon sprawiło iż mam zamiar zakupić Nokiany na zimę.
Opinia użytkownika: Polecam na jazdę spokojną.
Opinia użytkownika: Posiadam 2 opony Nokian. Przy wymianie kupię opony tego samego typu. Opony w przystępnej cenie, wygląd bardzo ładny, właściwości użytkowe również. Dodatkowym atutem jest bardzo czytelne wskaźniki zużycia bieżnika (bez konieczności pomiaru).
Opinia użytkownika: Przyzwoite oporny za nieduże pieniądze.
Opinia użytkownika: Opony mam już jeden sezon, to coś mogę o nich powiedzieć, Są rewelacyjne i trwałe, dobrze trzymają w zakrętach.
Opinia użytkownika: Dobre opony! Dobrze trzymają, fajnie się z nimi pokonuje zakrety. Na mokrym trochę niepewne, dość szybko się zużywają, ale to może mój styl jazdy :)
Opinia użytkownika: Dobre opony, choć zbyt szybko się zużywają. Fajnie tłumią nierówności.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone