Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Uważam,że za takie pieniądze nie można kupić lepszych opon niż Nokian iLine.
Opinia użytkownika: Opony w porządku. Dobrze trzymają się drogi. Hałas jest w porządku. Świetnie zachowują się podczas hamowania.
Opinia użytkownika: Wszystko ok, ale to dopiero pierwszy sezon.
Opinia użytkownika: Dobre.
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: Polecam opony.
Opinia użytkownika: Opony ok
Opinia użytkownika: Miałem wcześniej zimówki, przy corsie sprawowały się świetnie, więc teraz kupiłem letnie do vana zrobiłem około 4000 km, jestem zadowolony, spełniają moje oczekiwania, lepsze są od Barum.
Opinia użytkownika: Przyzwoita opona w tej kategorii cenowej. Umiarkowanie radzi sobie na wodzie.
Opinia użytkownika: Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone