Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Są super, dobrze sie jeździ.
Opinia użytkownika: nie żałuję decyzji zakupu
Opinia użytkownika: bardzo dobra opona jedyny mankament w szybko pokonywanych zakrętach trzeba uważać na kałuże gdzie opona traci przyczepność ale jeśli berze się to pod uwagę podczas pokonywania zakrętu wszystko jest ok
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra, wytrzymała i odporna na ścieranie
Opinia użytkownika: Opony godne zainteresowania. Plecami zakupić. Namówiłem syna do kupna Nokianów .
Opinia użytkownika: Opony ciche, dobrze prowadzą się na wodzie i przy tym w umiarkowanej cenie. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam wszystkim zainteresowanym osobom
Opinia użytkownika: Póki co wszystko bez zastrzeżeń ale jeszcze za mały przebieg żeby obiektywnie coś powiedzieć.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra cena i jakość jest super ,świeży tegoroczny rocznik opony (tylko szkoda że u ruskich je robią) :)
Opinia użytkownika: Krótko jestem na tych oponach, dlatego mogę mało pochwał tu opisać. Zapewne opony posłużą do bezpiecznej jazdy.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone