Opinia użytkownika: Jestem z tych opon całkowicie zadowolony. Na nawierzchni suchej nic nie piszczy nawet przy dość ostrych zakrętach. Na nawierzchni mokrej jest trochę gorzej - trochę czuję jak mi tył lata, ale mimo wszystko samochód wciąż utrzymuję pełną przyczepność. Co do hałasu to się nie wypowiem, bo Fiesta ST sama w sobie nie jest cicha, więc nie patrzę na to. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie odporność na przebicia. Za tą cenę nie można oczekiwać więcej.