Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu
Opinia użytkownika: Bardzo dobre miękkie oponki nie szumią uporczywie. Gorąco polecam. Dobra przyczepnosc zwlaszcza na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super oponki
Opinia użytkownika: bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona produkcja Finlandia długo zastanawialem się nad wyborem ale z czystym sumieniem polecam opony bardzo ciche dobrze trzymają na suchym i mokrym i ładnie wyglądają.
Opinia użytkownika: Za tę kwotę naprawdę warto jestem zadowolony
Opinia użytkownika: Bardzo ciche o atrakcyjnym wyglądzie opony, bardzo dobre na nasze drogi, tłumią nierówności i dobrze trzymają się drogi zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, przejechałem na nich do tej pory ok. 2000 km i nie mam uwag.
Opinia użytkownika: Za tę cenę dobra jakość.
Opinia użytkownika: Kolejne opony firmy Nokian, z których jestem zadowolony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone