Opinia użytkownika: Opona dobrze trzyma się drogi, zarówna na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Jest cicha w czasie szybkiej jazdy. Spadło spalanie na dłuższej trasie o jakieś 0,25 l /100, podczas podróży nad Bałtyk. Na odległości 800 kilometrów można to sprawdzić.
Pozdrawiam.