Opinia użytkownika: Bardzo dobrej jakości opony. Naprawdę warte swojej kwoty. Czuć pewność, gdy się wchodzi w zakręty, czy jeździ na mokrej nawierzchni, niezależnie od rodzaju podłoża. Nie wiem tylko jak się zachowują na śniegu i lodzie, ponieważ, jak wiadomo, ostatnio ciężko z tym u nas w kraju.