Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super oponki w dobrej cenie! Polecam. 😁
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z zakupu, polecam.
Opinia użytkownika: Opony zimowe w niezłej cenie z uwagi na brak śniegu nie mogę ocenić, ale na drodze podczas jazdy jest oponą cichą oraz dobrze odprowadzającą wodę podczas deszczu.
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność.
Opinia użytkownika: Dobrze się jeździ na oponach, jak zwykle na Nokianach
Opinia użytkownika: Ok w miarę ładnie się trzymają na przodzie.
Opinia użytkownika: Pewne na suchej i mokrej nawierzchni, ciche - w dodatku za niewygórowaną cenę.
Opinia użytkownika: Fajne opony w dobrej cenie, ciche.
Opinia użytkownika: Opony spisują się bardzo dobrze tak na suchej jak i mokrej nawierzchni Polecam zakup tych opon.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Na suchym asfalcie trzymają dobrze samochód w torze jazdy, nie piszczą na ciasnych zakrętach. Na nawierzchni mokrej również brak zastrzeżeń.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone