Opinia użytkownika: Opony całkiem dobre, cena rewelacyjna! Prowadzą się dobrze w każdych warunkach, na zakrętach również trzymają się drogi. Użytkownik ma poczucie bezpieczeństwa. Jedyne co mnie zawiodło to hałas. Opony nie są głośniejsze od innych, które używałem, ale według parametrów miały być cichsze. Mimo to polecam.